Przez Piękne Okulary - książkowe recenzje
Minęło kilkanaście dni, w których starałam się dojść do siebie. Prawdopodobnie całe moje życie się zmieni. Jeszcze nie wiem, co będzie dalej, ale prowadzenie bloga było dla mnie odskocznią od trudności dnia codziennego. 
I w tej przerwie od pisania zaczynało mi brakować tej części, która daje zwykłą rutyne. W tych wszystkich zmianach chce zachować blogowanie, które sprawiało, sprawia i będzie sprawiać mi radość. 
Dlatego powracam. 
Mam nadzieję, że będziecie dalej ze mną. 
W tej chwili nie wiem czym jest szczęście. Ale będę do niego dążyć. Wierzę, że przyjdzie taki dzień, w którym się uśmiechnę. 
Z tego miejsca chcę również podziękować wszystkim moim przyjaciołom. Kiedy tego potrzebowałam, mój telefon był gorący od ciepłych słów wsparcia i miłości. 
Tak wiele to dla mnie znaczy. 
Szczególnie dziękuję:
Sz. za nieustanne bycie ze mną w trudnych chwilach.
G. za bycie gotowym do pomocy.
E. za przegadanie każdego aspektu sprawy.
B. za nakarmienie mnie, kiedy zapomniałam do czego służy jedzenie.
M. za zrozumienie.
I. za troskę.
W.M. za słowa otuchy.
W.A. za interwencje w sytuacji kryzysowej.
Zacytuję jednego z moich przyjaciół:
DZIĘKI, ŻE JESTEŚCIE! 
 

11 thoughts on “Powrót?

  1. Domyślam się, że spotkało Cię coś złego, coś, co nie powinno zdazyć się żadnemu człowiekowi. Mam nadzieję, że pisanie przyniesie Ci chwilę ukojenia i podziała jak najlepsza terapia… Mocno trzymam kciuki i czekam na najbliższe posty. Będzie dobrze, musi być.

    1. Też się domyślam, że stało się coś okropnego 🙁 Ale hej, głowa do góry, zawsze będzie lepiej, każdy dzień to nowy początek. Wiem, że trudno odbić się od ciężkich wydarzeń i sytuacji, ale da się, bo po burzy zawsze, ale to zawsze wychodzi słońce. Czas ukoi rany, a przyjaciele dodadzą otuchy i wesprą. Dobrze, że przez cały ten czas to robili!
      Trzymaj się mocno, trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło!

  2. Magda bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się wrócić do prowadzenia bloga! Bardzo dobrze! I będziesz szczęśliwa zobaczysz ja w to wierzę 🙂 I pamiętaj, że jestem blisko zawsze służę całusem i przytuleniem i nie tylko 🙂
    Wielka BUŹKA 😀

Dodaj komentarz