Przez Piękne Okulary - książkowe recenzje

Książkowe nowości:

Ten niewielki stosik pojawił się u mnie w przeciągu 2-3 dni. Na koniec roku robię podsumowanie wszystkich nowości, jakie do mnie trafiły i nie chcę pominąć żadnej książki, toteż na bieżąco staram się wstawiać nabytki.

  • Pan Lodowego Ogrodu tom 1 – Jarosław Grzędowicz
  • Pan Lodowego Ogrodu tom 2  – Jarosław Grzędowicz
  • Z otchłani – Martyna Senator – Czwarta Strona
  • Pułapka uczuć/Slammed – Colleen Hoover – YA!
  • Szamanka od umarlaków – Martyna Raduchowska – Uroboros
  • Martwa jesteś piękna – Belinda Bauer – MUZA

 

Mój Ukochany postanowił zaprenumerować kolekcję Mistrzowie Polskiej Fantastyki. To nic, że ani ja ani partner nie lubujemy się w fantastyce 😛 Przecież będzie ładnie wyglądać na półce, a nóż kiedyś do niej sięgniemy 🙂 W tym tygodniu przyszły do nas dwie pierwsze książki Grzędowicza: Pan Lodowego Ogrodu (tom 1 i 2), które faktycznie są pięknie wydane, a okładki będą tworzyć świetny obraz:

 

 

 

Poza tym na stosiku same egzemplarze recenzenckie. Przedpremierowo Z otchłani – drugi tom serii pióra Martyny Senator. Poprzednia książka Z popiołów była świetna (recenzja), więc i w tej pokładam duże nadzieje. Recenzja pojawi się jeszcze przed 14 lutego. Tak samo nowe wydanie Pułapki uczuć C. Hoover, której jestem fanką. Ta książka też będzie przedpremierowo, czyli do Walentynek – serdecznie zapraszam już teraz.

Kolejny thriller na mojej półce Martwa jesteś piękna urzekł mnie zapowiedzią, więc już nie mogę się doczekać aż zabiorę się do czytania. Premiera na koniec lutego. 

Ostatnia książka na stosiku to Szamanka od umarlaków, którą muszę szybko pochłonąć, gdyż na koniec lutego premiera drugiego tomu Demon luster

 

Znacie książki powyżej?

Coś polecacie?

Coś odradzacie?

12 thoughts on “BIBLIOTECZKA PUCHNIE… czyli nowości na mojej półce

  1. “Pułapkę uczuć” czytałam i bardzo mi się podobała. Chociaż nie jest to wybitnie dobra powieść, że czytało się ją bardzo dobrze. “Z otchłani” chcę mieć. Jeszcze nie czytałam pierwszego tomu, ale stoi już na półce. Ciągnie mnie do tych książek. Co do kolekcji Mistrzowie Polskiej Fantastyki, to mogę sobie wyobrazić jak pięknie będzie się prezentować całość <3 Warto zbierać chociażby dlatego by pięknie wyglądała 😀 Ja jednak się nie zdecydowałam, bo i tak bym nie przeczytała, a i sporo by to wyniosło 🙂

Dodaj komentarz