Przez Piękne Okulary - książkowe recenzje

Zacny stosik, który cierpliwie czekał na publikację:

 

 • Wyklucie – Ezekiel Boone
 • Zamęt – Vincent V. Severski
 • Nocna runda – Lee Child
 • Bardo – Agnieszka Szpila – Wydawnictwo W.A.B.
 • Niepewność Violet i Lucke’a – Jessica Sorenes – Wydawnictwo Zysk i S-ks
 • Przepaść – Michelle Paver – Czwarta Strona
 • Czerwony pająk – Katarzyna Bonda – MUZA
 • Kopia doskonała – Małgorzata Rogala – Czwarta Strona

Wyklucie ma tak przerażająco-przyciągającą okładkę, że musiałam kupić tę książkę. Mimo, że mogę nie być w stanie tego czytać. Kolejne dwie pozycje – Zamęt i Nocna runda to prezenty ode mnie dla mojego narzeczonego, choć sama jestem ciekawa Zamętu. Pozostałe lektury to egzemplarze od Wydawnictw. O promocji Barda pisałam tutaj, natomiast o Niepewności Violet i Lucke’a tutaj. Obie książki bardzo mnie ciekawią. Przepaść porusza temat gór, który ostatnio niezwykle mnie wciąga. Natomiast Kopia doskonała rozpocznie moją przygodę z prozą Małgorzaty Rogali, a Czerwony pająk zakończy cykl o Saszy Załuskiej (więcej tutaj). Zapraszam również na recenzje poprzednich tomów:Pochłaniacz, Okularnik i Lampiony. Podsumowując, wszystkie książki ogromnie mnie cieszą!

 

Znacie książki powyżej?

Coś polecacie?

Coś odradzacie?

10 thoughts on “BIBLIOTECZKA PUCHNIE… czyli nowości na mojej półce

 1. Czytałam Wyklucie i mi się podobała. Przerażająca nie jest, choć momentami potrafi wywołać dreszcz na plechach 🙂 Sposób pisania ciut podobny do Kinga, więc mi się tym bardziej spodobało.

 2. W sumie to nie znam żadnej :/ Lee Childa od dawna mam w planie, ale trochę przeraża mnie ilość tomów. Chociaż w przypadku kryminałów to jest trochę inaczej – przynajmniej ja mam takie wrażenie 🙂 Nie łączą się ze sobą tak, jak inne serie.
  Jeśli chodzi o Sorensen, to zaczęłam ten cykl The Coincidence (bo chyba tak się nazywa), ale poprzestałam na dwóch pierwszych tomach o Callie i Kaydenie. Chętnie bym przeczytała resztę, bo te dwie były świetne.
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

 3. U mnie też pojawił się “Czerwony pająk” i juz zaczęłam go czytać… “Zamęt” zamierzam sprezentowac Tacie. No i jeszcze kusi mnie strasznie “Kopia doskonała”!

Dodaj komentarz