Przez Piękne Okulary - książkowe recenzje

Kolejny miesiąc, kolejne wyzwanie. Tym razem portal LC wyznaczył na luty przeczytanie co najmniej jednej książki, która jest nominowana w corocznym plebiscycie na LC. Lektur do wyboru jest naprawdę dużo, bo aż 238. Ja wybrałam 9 kurzących się u mnie na półce. Jestem pewna, że wszystkich nie przeczytam, ale chciałabym chociaż dwie z poniższych pozycji.

Najbardziej mam ochotę na Marzyciela oraz Wielką samotność. A może polecicie mi którąś z nich?  
Więcej informacji o wyzwaniu tutaj.


Obrazy pochodzą z portalu LubimyCzytać.pl

9 thoughts on “Wyzwanie czytelnicze LC 2019 – luty

  1. Nie mam na półce żadnej z nich i w sumie w wyzwaniu LC udziału nie biorę, jednak gdy zobaczyłam plebiscyt i moje dwie przeczytane książki, które się do niego zakwalifikowały- nie bardzo mam na co głosować 😀 Dlatego sama uznałam że jak coś zdobędę to przeczytam do plebiscytu i może okaże się na tyle dobre że na to zagłosuję 🙂 “Wielka samotność” i “Dziesięć poniżej zera” z Twojej listy kuszą mnie najbardziej!

  2. Ja chciałabym przeczytać Marzyciela… Ale jak ten czas leci – jeszcze nie zdążyłam przeczytać książki ze stycznia…

  3. “Kredziarz” to bardzo ciekawy thriller, bardzo miło go wspominam,a jestem fanką gatunku. Powodzenia w wyzwaniu. Ja jednak cieszę się, że nie biorę udziału, bo już drugiego punktu nie mogłabym zrealizować- z książek nominowanych w tym roku wyczytałam wszystkie, które mnie interesowały 😉

  4. “Dziesięć poniżej zera” – czytałam i uwielbiam 🙂 Cudna książka. Dokładnie moje klimaty. Podziwiam, że wzięłaś udział w wyzwaniu. Ja już mam tyle obowiązków względem wydawnictw i księgarń, że nie decyduję się na takie dodatkowe akcje. Ale czasami miałabym na to ochotę.

Dodaj komentarz