[ZŁAP KSIĄŻKĘ] KONKURS Z AMBER

Troszkę sentymentów:  
W połowie stycznia minęły DWA LATA od założenia mojego bloga. Pierwszy rok był eksperymentalny, poznawałam blogosferę, szukałam kierunku czytelniczego, w którym chcę iść. Ale też dużo czytałam i recenzowałam. Pod koniec roku 2014 zaczęły pojawiać się pierwsze propozycje od wydawnictw dotyczące recenzji książek. Jak ja się wtedy cieszyłam, że ktoś mnie dostrzegł. Byłam dumna, ponieważ: A. sama nie napisałam do żadnego wydawnictwa, B. pracuje zawodowo i nie poświęcam blogowi tak dużo uwagi, jak bym chciała. Więc uznałam to za wyróżnienie i dostrzeżenie mojej pracy. Dodatkowo przeczytałam 87 książek, co uważam za niezły wynik. 
Rok 2015 nie był dla mnie szczęśliwy (jak już wspomniałam kilka razy). Sprawy osobiste i rodzinne pokazały mi, że życie jest krótkie a zdrowie bardzo cenne. Nałożyły się do tego trudności zawodowe i ostatni kwartał roku był dla mnie koszmarny: zawodowo, rodzinnie, osobiście i… niestety czytelniczo. Kiedy życie robi ci psikusa i wywraca wszystko do góry nogami trzeba złapać się czegoś, co nie tonie. Ja złapałam książki i bloga, ciesząc się, że jest jakiś obszar, który mogę w pełni kontrolować i czerpać z tego przyjemność
Obecny rok zaczął się nieźle. Dostałam pierwszą propozycję rekomendacji książki, która sprawiła mi ogromną radość. I z tym dzisiaj do Was przychodzę.
Chcę podzielić się z Wami moim małym sukcesem i zaproponować konkurs
w którym do wygrania będzie najnowsza, 
pełna namiętności i emocji powieść
Gail McHugh  
Amber