Przez Piękne Okulary - książkowe recenzje

Stosik, który widzicie ogromnie mnie cieszy. 

Moje najnowsze skarby:

 

 • Trzecia ludzkość – Bernard Werber
 • Krótka książka o miłości – Karolina Korwin Piotrowska
 • Reguły gry. Seria Endgame – Frey & Shelton
 • Intuicja – Amy A. Bartol
 • Słowik – Kristin Hannah

 

 

Trzecia ludzkość to fantastyka dotycząca eksperymentu, który może zmienić przyszłość. Lubie takie klimaty, więc już nie mogę się doczekać co znajdę na kartkach tej lektury. Kolejna pozycja to trzecia książka Karoliny Korwin Piotrowskiej, natomiast moja druga w domowej biblioteczce. Nie sugerujcie się słowem “krótka”, gdyż jak widać na zdjęciu książka to wielkie tomiszcze z opisem najlepszych (zdaniem autorki) filmów. Jestem w trakcie czytania i nie mogę się oderwać. W domu posiadam pierwsze 2 części Endgame, więc ostatni tom to obowiązek. Kiedy posiadam już Reguły gry to mogę, ze spokojem, zacząć czytać całą serię “na raz”. Zapraszam Was na zapoznanie się z moją recenzją pierwszej książki z serii Przeczucia (tutaj). Niedługo też pojawi się post z Intuicją Amy A. Bartol – dzięki uprzejmości Wydawnictwu MUZA. W końcu ostatnia z tego zdjęcia książka z mojej listy must read na 2017 rok – Słowik. Już nie mogę się doczekać. 

 

 

 • Porwana pieśniarka – Danielle L Jensen
 • Ukryta łowczyni – Danielle L Jensen
 • Waleczna czarownica – Danielle L Jensen

A na koniec seria, o której dawno marzyłam. Oczywiście należy do gatunku literatury młodzieżowej, tak przeze mnie lubianej. Nic nie poradzę, że mając trzydziestkę na karku zaczytuję się w seriach Young Adult. 

 

 

Tak prezentuje się całość:

 

Na zdjęciu również prezent, który dostałam od ukochanego – niebieski storczyk. Uwielbiam storczyki, które zapełniają mi cały parapet, ale niebieskiej wersji jeszcze nie miałam i jestem nią zachwycona.

 

Znacie książki powyżej?

Coś polecacie?

 

11 thoughts on “BIBLIOTECZKA PUCHNIE… czyli nowości na mojej półce

 1. Już ,,Intuicja” jest dostępna? Nawet nie wiedziałam. Mam nadzieję, że na dniach i do mnie dotrze.
  Pozostałych książek nie kojarzę. A storczyk – cudo! Też chcę taki 🙂

 2. “Reguły gry” dobrze mi się czytało, ale spodziewałam się czegoś innego po zakończeniu. “Słowika” też mam na swojej półce, ale nie wiem kiedy przeczytam – muszę mieć odpowiedni nastrój na taką książkę 😉 “Porwana pieśniarka” zawitała do mnie w lutym i niedługo zabiorę się za lekturę 😀
  Świetny stosik!

 3. Nie czytałam żadnej z wymienionej, ale słyszałam i czytałam dobre opinie na temat “Słowika” i “Porwanej pieśniarki”

  Julia z countrywithbooks.blogspot.com

Dodaj komentarz