Przez Piękne Okulary - książkowe recenzje

Długo oczekiwana trzecia część bestsellerowego cyklu Sarah J. Maas

 Data premiery: 25/10/2017

Wydawnictwo: UROBOROS

Feyra powraca do Dworu Wiosny, zdeterminowana by zdobyć informacje o działaniach Tamlina oraz potężnego, złowrogiego króla Hybernii, który grozi, że rozgromi cały Prythian. Jednak by to osiągnąć, musi najpierw rozegrać śmiercionośną, przewrotną grę… Jeden poślizg może zniszczyć nie tylko Feyrę, ale też cały jej świat.

W obliczu wojny, która ogarnia wszystkich, Feyra znów musi decydować, komu może ufać i szukać sojuszników w najmniej oczekiwanych miejscach. Niebawem dwie armie zetrą się w krwawej, nierównej walce o władzę.

 

Czy Wy też nie możecie się doczekać?

6 thoughts on “Dwór skrzydeł i zguby – Sarah J. Maas /ZAPOWIEDŹ/

  1. Ja raczej mam książkę kompletnie gdzieś. Nie powiem, bym była fanką serii, więc… jak sobie będzie, to będzie. Ale Boże, czemu oni robią jej tak okropne stroje na tych okładkach?

  2. Moja przygoda z tą autorką skończyła się dosyć dawno na “Szklanym tronie”… Może kiedyś dam szansę tej serii. Póki co jakoś mnie nie ciągnie 🙂

    Pozdrawiam serdecznie

  3. Nie mam pojęcia, co sądzić o tym cyklu, dlatego nawet nie zapoznałam się jeszcze z tomem pierwszym. Słyszę najróżniejsze opinie na jego temat i żadna mnie nie przekonuje, ale i nie zniechęca. Ale chyba najpierw dokończę jej pierwszą serię, a dopiero zapoznam się z tą 😉

Dodaj komentarz