Przez Piękne Okulary - książkowe recenzje

Książkowe nowości:

 • Eat pretty every day – Jolene Hart 
 • Pocałunek zdrajcy – Erin Beaty
 • Dance sing love. Miłosny układ – Wheldon Layla
 • Niedoskonali – Danielle L. Jensen
 • Bez szans – Mia Sheridan
 • Bez uczuć – Mia Sheridan
 • Bez winy – Mia Sheridan
 • Bez słów – Mia Sheridan

 

Uwielbiam wszelkiego rodzaju poradniki, zwłaszcza motywacyjne, które dostarczają energii na dalsze działanie. Dlatego Eat pretty every day. Rób codziennie jedną rzecz, która doda ci blasku to był zakup oczywisty. Za parę miesięcy będę błyszczeć 😛

Bardzo dużo pozytywnych recenzji czytałam o Pocałunku zdrajcy, a ostatnio ciągnie mnie do klimatów fantastycznych. Natomiast wybór Dance sing love to połączenie mojej miłości do tańca z romansem. Oczywiście nie przeczytałam jeszcze cyklu Trylogii Klątwy, ale mam ją w planach na ten rok, więc idąc za ciosem potrzebowałam również czwartą część do kolekcji – Niedoskonali.

Ostatnie cztery książki to seria Mii Sheridan, która mnie od dawna ciekawiła. W marcu tego roku wyjdzie kolejna część Bez pożegnania. Mam nadzieję, że do tego czasu przeczytam Bez szans, Bez uczuć, Bez winy i Bez słów.

Wszystkie lektury kupiłam spontanicznie w Empiku, który jest cholernie drogi. Spowodowane to było chęcią poprawy samopoczucia, gdyż 25 stycznia zdarzył mi się wypadek. Upadłam na plecy, uderzając tyłem głowy w kafle w domu. Byłam przekonana, że wszystko ok, nawet na następny dzień poszłam do pracy. Ale ból głowy spowodował, że skonsultowałam się z chirurgiem i niestety okazało się, że upadek nie był szczęśliwy. Mam uraz kręgów szyjnych, do trzech tygodni jestem skazana na kołnierz ortopedyczny i towarzyszy mi ból szyi i głowy. Więc sami rozumiecie, że takie zakupy są usprawiedliwione.

Znacie książki powyżej?

Coś polecacie?

Coś odradzacie?

19 thoughts on “BIBLIOTECZKA PUCHNIE… czyli nowości na mojej półce

 1. Wracaj szybko do zdrowia!
  Ja jedynie czytałam “Pocałunek zdrajcy”. Początkowo nie mogłam się wciągnąć, lecz później wkręciłam się w ten świat. Uważam, że główna bohaterka jest naprawdę inteligentna i podoba mi się jej tok myślenia. Poza tym spodobał mi się plot twist 😀 Także polecam!
  Pozdrawiam 🙂

 2. Z wymienionych przez Ciebie książek, mam na swojej półce jedynie “Pocałunek zdrajcy” 🙂 Nawet zaczęłam czytać, ale musiałam przerwać po 60 str. Jakoś nie mogłam wbić się w rytm, fabułę książki. Chyba to nie był odpowiedni czas dla tej historii. Absolutnie nie zamierza z niej zrezygnować. Mam plan zabrać się za nią już wkrótce.

  Interesują mnie jeszcze książki autorstwa Pani Sheridam, która również chciałabym przeczytać 🙂

  Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia 🙂 Mam nadzieję, ze wszystko się ułoży dla Ciebie pomyślnie.

 3. Książki Mii Sheridan są świetne! Chociaż “Bez uczuć” mnie zawiodła i nie była tak dobra jak jej “siostry”. W każdym razie polecam i czekam na recenzję, bo ciekawa jestem czy ci się spodobają 🙂 “Bez pożegnania” podobno wychodzi jednak w lutym, chyba 22 (?). Gdzieś tak widziałam 🙂
  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙂

Dodaj komentarz