Przez Piękne Okulary - książkowe recenzje

W kinie…

Całe szczęście – reż. Tomasz Konecki

Ojej, coż to była za żenująca komedia romantyczna. Niestety Adamczyk kojarzy mi się obecnie z tandentym polskim kinem. Byłam na tym filmie ponad miesiąc temu i dzisiaj już nie pamiętam o czym był.

Shazam – reż. David F. Sandberg

Bałam się tej produkcji, ponieważ myślałam, że będzie głupia. Jednak miło się rozczarowałam, ponieważ Shazam okazał się dobrym kinem rozrywkowym, który z chęcią kiedyś powtórzę.

Dumbo – reż. Tim Burton

Bardzo lubię produkcje Burtona, więc tej też nie mogłam opuścić. Sama historia nie jest skomplikowana, ale dobrze zrealizowana i przyjemna w odbiorze, momentami straszna – szczególnie dla młodszych dzieci.

Wilcze echa – reż. Antonin Baudry

Czasami chodzę na francuskie kino, choć zazwyczaj jestem lekko rozczarowana. Ale nie tym razem. Wilcze echa polecam każdemu. Trzyma w napięciu, ma nieoczywisty scenariusz i dobrych aktorów. Polecam.

Vox Lux – reż. Brady Corbet

Dziwny film opowiadający o dziewczynce, która przez przypadek (atak w szkole) zostaje gwiazdą w wieku 14 lat. To wydarzenie zmienia ją całkowicie. Nie za bardzo zrozumiałam pointe tego filmu.

After – reż. Jenny Gage

Nie czytałam książki – z wyboru, ale postanowiłam pójść do kina. Ekranizacja była nudnawa, typowa dla nastolatków i wiecznie rozmarzonych romantyczek. Wielka miłość, która mnie nie przekonała.

Hellboy– reż. Neil Marshall

Czasami lubię obejrzeć coś zupełnie nie z mojej bajki. Nie widziałam żadnej poprzedniej części i nawet nie do końca znałam tą postać. Film to niezła rozpierducha.

Avengers. Koniec gry – reż. Anthony Russo, Joe Russo

Aby zobaczyć ostatnią część Avengers wybrałam się na maraton, dzięki czemu miałam od razu obie części w całości. Uwielbiam to uniwersum, choć niektóre zakończenia wątków nie były mi na rękę.

Spiderman Uniwersum – reż. Bob Persichetti, Peter Ramsey

Bardzo, bardzo dobra animacja. Jestem pewna, że jeszcze wrócę do tego film, ponieważ był zabawny, emocjonalny i ciekawy. Polecam.

 

Jak Wasze premiery?
Oglądaliście coś ciekawego?


1 thought on “MOC FILMÓW… czyli co oglądałam w kwietniu

Dodaj komentarz