Przez Piękne Okulary - książkowe recenzje

Sonic. Szybki jak błyskawica

Nie znam gry, więc cała moja wiedza o tym niebieskim stworku pochodzi z tej produkcji. Animacja bardzo mi się podobała, głównie na przekaz o przyjaźni. Oczywiście, że miała jakieś drobne wady, ale bardzo przyjemnie się ją oglądało. I dawno nie widziałam Jim’iego Carrey’a w idealnej postaci dla niego.

Naprzód

To jest bajka, na której poleciały mi łzy. Mądra, przemyślana, z przesłaniem i świetnym poczuciem humoru. Porusza temat tęsknoty za ojcem, ale przede wszystkim miłości braterskiej, która pcha oboje bohaterów NAPRZÓD. Musicie to zobaczyć!

Sala samobójców. Hejter

Pierwsza część podobała mi się w miarę z uwagi na świeży problem, jaki wtedy istniał wśród nastolatków (internet, grupa emo, samobójstwo nastolatka). Druga część, choć nawiązuje do pierwszej tylko w kilku zdaniach, ukazuje zagrożenia w świecie mediów społecznościowych. Ważna tematyka do obgadania wśród dzieci i rodziców, ale samo wykonanie filmu było tylko ok.

Niestety dla kinomaniaków, koronawirus pokrzyżował nam plany na marcowe premiery. Ja miałam już zarezerwowane bilety na kilka seansów, które się nie odbyły. Przed zamknięciem kin byłam na 3 filmach. Jestem ciekawa czy premiery zapowiedziane na najbliższe tygodnie zostaną puszczone po opanowaniu sytuacji, czy jednak obejrzymy je w dalekiej przyszłości.

Jak to wygląda u Was?

5 thoughts on “Moc filmów, czyli co ZDĄŻYŁAM obejrzeć w marcu w kinie

Dodaj komentarz