Przez Piękne Okulary - książkowe recenzje

Jutro odbędzie się premiera książki Kształt dźwięku, która zbiera bardzo przychylne opinie. Jeśli jesteście ciekawi, co kryje się na kartkach tej powieści zapraszam do udziału w konkursie. Nagrodą jest oczywiście książka!

Aby załapać się na powieść Pauli Er wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Opisz swoje wyobrażenie dotyczące kształtu dźwięku.

Nie zapomnij dopisać swojego maila.

Na odpowiedzi czekam do 25 lutego 2021 r. Zwycięzcę poinformuję mailowo.

OPIS KSIĄŻKI: Mężatka, ale samotna. Dobrze sytuowana, ale zależna. Atrakcyjna, ale nieśmiała. Maria, czterdziestolatka, która udaje, że życie układa jej się pomyślnie. Ma męża, piękne mieszkanie w dobrej dzielnicy, prowadzi z mężem dochodowy antykwariat. Oboje starają się o dziecko, jednak bez powodzenia. W małżeńskich relacjach pojawiają się rysy, pęknięcia, rozczarowania z obu stron. Czy tak już ma być do końca życia? Maria nie spodziewa się zmian i nie zamierza ich inicjować, choć czuje, że nie jest szczęśliwa. Pewnego dnia podczas samotnego spaceru trafia w okolice domu, z którego dobiega niezwykła muzyka. Po jakimś czasie poznaje jej wykonawcę. Jakiego kształtu nabiorą emocje, które zrodziły się z dźwięku? I jakie sekrety kryją się w starym domu?   Niezwykle poruszająca historia niebanalnych miłości.  

AUTORKA:

PAULA ER – prowadzi bloga o nazwie Wkurzona żona, w którym porusza problemy kobiet potrzebujących pomocy. Doradza, jakie wyjście wybrać w trudnych sytuacjach, opisuje znane jej przypadki i pomaga mówić o sobie i szukać rozwiązań. Jej książki opowiadają o tym samym – o kobietach, które stają na rozdrożu.

4 thoughts on “KONKURS z książką KSZTAŁT DŹWIĘKU

  1. Dźwięk jest jak klucz wiolinowy, niby prosty ale kryje się za nim wiele emocji. Pamiętasz go przez całe życie tak samo jak każdy dźwięk

  2. Dla mnie dźwięk jest jak szlaczek w zeszycie od polskiego. Piękny, kolorowy, niby nie potrzebny, ale jak go widzisz to się cieszysz. I tak samo jest z dźwiękiem, melodią – dobra nuta cieszy

Leave a Reply