Przez Piękne Okulary - książkowe recenzje

W tym miesiącu przeczytałam: 2 książki

1. Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI – Mark Olshaker, John E. Douglas /AUDIOBOOK/
2. Prawa ludzkiej natury – Robert Greene

Szczególnie polecam: Mindhunter

Brałam udział w wyzwaniach:

52 książki 2019 2 książki (ogólnie 7)

Wyzwanie LC 2020 – na luty: przeczytam książkę, którą ktoś mi polecił, np. użytkownik na lubimyczytać.pl. Zaplanowałam sobie przeczytanie innych książek, ale w konsekwencji mogę dopasować Mindhunter do tego wyzwania, ponieważ mój Mąż mi ją bardzo polecał.

Dodatkowo na blogu opublikowałam:

Moc filmów, czyli co obejrzałam w styczniu

Zapraszam na przegląd nowości /Wydawnictwa: Uroboros, YA!. Wilga i W.A.B./

Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na luty i podsumowanie stycznia

Na moje półki doszło 5 książek: można je zobaczyć tutaj.

Najkrótszy miesiąc był dla mnie mega trudny czytelniczo, za każdym razem kiedy pomyślałam o czytaniu odechciewało mi się ruszać książkę, co widać po statystykach. Przebrnęłam przez 2 pozycje, w tym jedną przesłuchałam. Słabo. Liczę, że marzec będzie dla mnie łaskawszy, bo mam co czytać.

Moja niemoc czytelnicza może być również spowodowana intensywnością życia osobistego. Rok temu kupiłam z Mężem mieszkanie, które odebraliśmy miesiąc temu, więc projektowanie, wybieranie materiałów, niezliczone telefony do specjalistów różnej maści, decyzje i wszystko co się wiąże w remontem pochłaniają czas i moc. Dodatkowo pod koniec lutego obchodziliśmy z Mężem urodziny. I zaangażowaliśmy się w znaczną zmianę w naszym życiu, o której nie będę obecnie pisała.

JAK WAM MINĄŁ DRUGI MIESIĄC TEGO ROKU?

1 thought on “OSTATNI DZIEŃ MIESIĄCA /2.2020/

  1. Mnie w lutym udało się przeczytać tylko 4 książki i był to najsłabszy miesiąc w historii mojego czytania. Chciałabym bardzo przeczytać książkę Dziewczyna, którą znałaś.

Dodaj komentarz